Mercedes klasy E | Wizyta w fabryce

Mercedes postanowił pochwalić się swoją nowoczesną, zautomatyzowną fabryką. Przy okazji po raz kolejny zaprezentował nową klasę E, oczywiście nie w pełnej krasie

Justyna Kowalczyk i jej Mercedes

Premiera zupełnie nowej generacji Mercedesa klasy E zbliża się wielkimi krokami, a Niemcy nie pozwalają nam o niej zapomnieć. Już kilkukrotnie Mercedes prezentował nowoczesne technologie, które znajdą się na pokładzie mniejszej z limuzyn marki (choćby system PRE-SAFE czy parkowanie za pomocą smartfona ). Na zdjęciach i filmach promocyjnych klasa E zawsze występowała w charakterystycznym biało-czarnym kamuflażu. Na najnowszych zdjęciach możemy podziwiać Mercedesa zupełnie... nago.

Mercedes postanowił zaprezentować swoją nowoczesną i innowacyjną fabrykę TecFactory (TecFabrik). Na zdjęciach główną rolę odgrywa właśnie nowa klasa E podczas testów. Na wycieczkę po fabryce Mercedesa zapraszamy do naszej galerii.

Używany Mercedes klasy E - sprawdź ogłoszenia

Projekt nowej klasy E znajduje się już w bardzo zaawansowanym stadium. Na niemieckich serwisach raz za razem pojawiają się kolejne zdjęcia szpiegowskie z drogowych testów - auto wydaje się gotowe do wprowadzenia do produkcji. Oficjalnej premiery nowego Mercedesa klasy E (jako rocznika modelowego 2017) możemy się spodziewać w przyszłym roku.

ZOBACZ TAKŻE:

MERCEDES IAA | NIESAMOWITA AERODYNAMIKA

Mercedes-Benz Concept IAAMercedes-Benz Concept IAA fot. Mercedes

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.