Jeep Wrangler MC Customs | Wyróżnia się na drodze!

Amerykańskie przedsiębiorstwo tuningowe MC Customs postanowiło wziąć się za Jeepa Wranglera. Gwoździem programu są wielkie, rzucające się w oczy felgi

Chelsea CJ300 | Sahara po brytyjsku

Tunerzy lubią od czasu do czasu zaprojektować auto, którego nie sposób nie zauważyć na drodze. Takim projektem pochwaliło się właśnie MC Customs z Miami.

Amerykanie postanowili przyszykować wyjątkowego Jeepa Wranglera. Jeep to samochód, który idealnie nadaje się do stworzenia prawdziwej off-roadowej bestii i można by przypuszczać, że właśnie w tym kierunku pójdą tunerzy, kiedy wezmą na warsztat Wranglera. Ale nie, MC Customs zdecydowali się przede wszystkim podrasować wygląd. Właściwości terenowe zeszły na drugi plan. Mocno zmodyfikowanego Jeepa (spójrzcie na przód terenówki) pomalowano na biało i ozdobiono niebieskimi akcentami.

Używany Jeep Wrangler - sprawdź ogłoszenia

W oczy rzucają się przede wszystkim olbrzymie, 24-calowe felgi Vellano z, obowiązkowymi w tym aucie, niebieskimi ramionami i wzorami. Jesteśmy pewni, że kierowca tego Jeepa będzie zwracał na siebie uwagę na ulicy. Choć nie było to najważniejsze w tym projekcie, MC Customs zadbało także, by Jeep nadawał się na trudniejszą wycieczkę w teren. Wrangler został podwyższony i otrzymał nowy wzmocniony przedni zderzak z wyciągarką.

Jak biało-niebieski Jeep Wrangler się prezentuje można zobaczyć również na filmie na oficjalnym kanale YouTube tunera:

 

ZOBACZ TAKŻE:

JEEP RENAGADE | DLA MIŁOŚNIKÓW JAZZU

Jeep Renegade przygotowany na Montreux Jazz FestivalJeep Renegade przygotowany na Montreux Jazz Festival fot. FCA

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.