Wideo | Mercedes-AMG: Wewnętrzna moc

AMG, czyli nadworny tuner Mercedesa, to firma, która wie jak rozpalić emocje swoich klientów. Niemcy przygotowali film, który wyjaśnia skąd bierze się to wspaniałe prowadzenie aut spod znaku AMG

Justyna Kowalczyk i jej Mercedes

AMG wyraźnie znajduje się w natarciu. Niemcy raz za razem prezentują kolejny model i coraz częściej słyszymy, że wielkimi krokami zbliża się premiera zupełnie nowego sportowego samochodu marki, który będzie większy i mocniejszy od AMG GT. Silnikiem nowego Mercedesa ma być potężna "V-dwunastka" . Teraz Mercedes-AMG rozpoczął bardzo ciekawą akcję promocyjną pod hasłem "AMG: Kierowane przez wewnętrzną siłę".

Kto jak kto, ale AMG może przekonywać o sportowym DNA swoich modeli i wewnętrznej mocy, jaka w nich drzemie. Jednak Niemcy idą o krok dalej i formułują trzy kolejne hasła, które mają opisywać ich auta:

"Przepraszamy, panie Newton" - Mercedesy-AMG są tak dobre, że balansują na granicy praw fizyki i czasem się im wymykają.

"Gęsia skórka nigdy nie kłamie" - Nic nie może się równać z wrażeniami z jazdy, jakie dostarczają Mercedesy ze słynnymi trzema literkami.

"Asfalt również ma uczucia" - I oczywiście to AMG wie najlepiej, jak go uszczęśliwić.

Co Wy na to? AMG jest pewne swoich słów i na ich potwierdzenie zaprezentowało krótki film, który ma rozwiać wątpliwości wszystkich niedowiarków.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

MERCEDES C COUPE | NOWY W RODZINIE

Mercedes Klasy C CoupeMercedes Klasy C Coupe Fot. Mercedes-Benz

Więcej o:
Copyright © Agora SA