Dwayne Johnson "Rock" w reklamie Forda

Najlepszy sposób na promocję marki to oczywiście zaangażowanie znanej osoby. Ford podjął właśnie współpracę ze słynnym Rockiem

Amerykański twardziel | Super Duty

Dwayne Johnson to sławny aktor, kulturysta i wrestler. Amerykanin o wiele mówiącym pseudonimie "Rock" już nie raz występował na ekranie w towarzystwie samochodów. Wszyscy miłośnicy "Szybkich i Wściekłych" na pewno kojarzą go z trzech ostatnich filmów serii. Teraz Rock podjął współpracę z Fordem i dołączył do drużyny specjalistów-mechaników marki. Reklamy z Dwaynem Johnsonem to część kampanii Forda, która przekonuje klientów jak ważne jest oddawanie swoich samochodów na przeglądy i naprawy do autoryzowanych serwisów.

Używany Ford Mondeo już od...

Jak zapewnia Rock, Ford to jedna z jego ulubionych marek samochodowych i jest zachwycony nowym przedsięwzięciem. Sentyment do aut z błękitnym owalem na masce u Johnsona nie może dziwić - jego pierwszym samochodem był właśnie Ford. 15-letni Rock zaczynał przygodę z motoryzacją od niebieskiego Forda Thunderbirda z 77. Dzisiaj w jego garażu również stoją auta Forda - podobno trzy. W pierwszej reklamie Rock i specjaliści zajmują się Fordem F-150.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

FORD F-150 RAPTOR | CORAZ BLIŻEJ

Ford F-150 Raptor 2017Ford F-150 Raptor 2017 fot. Ford

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.