Jurgen Klopp i Opel Insignia | Stara miłość nie rdzewieje

Jurgen Klopp po przeprowadzce na Wyspy Brytyjskie nie zamierza zmieniać samochodu. Jeden z najlepszych trenerów ostatnich lat dalej będzie jeździł Insignią

Opel Astra V | Polskie ceny

Po odejściu z Borussi Dortmund, nazwisko Jurgena Kloppa było jednym z najgorętszych na trenerskim rynku transferowym. Chyba łatwiej wymienić kluby piłkarskie z absolutnego topu, z którymi nie wiązano Niemca niż te, które miał, według plotek, trenować. Obydwa Manchestery, Real Madryt, nawet Bayern Monachium... Jednak na razie dziennikarze będą musieli wstrzymać się z nowymi rewelacjami i plotkami - Jurgen Klopp podpisał właśnie kontrakt z Liverpoolem.

Jurgen Klopp od dłuższego czasu jest ambasadorem Opla. Na co dzień jeździ Oplem Insignią, a we Frankfurcie uczestniczył w prezentacji nowej Astry. Pamiętamy też reklamy, w których na pokładzie samolotu gubił kluczyki. Ze względu na kontrakt Opla z klubem z Zagłębia Ruhry, modele Opla reklamowała także słynna "polska trójka z Borussi". Po przenosinach do Liverpoolu, Klopp nie będzie musiał zmieniać auta. Oficjalnym partnerem Liverpoolu również jest General Motors - marka Vauxhall, a więc "brytyjski Opel".

Używany Opel Insignia już od...

W nowej, żartobliwej reklamówce Opel zmienił nawet słynne hasło Liverpoolu (również tytuł klubowego hymnu) "You'll Never Walk Alone" na "You'll Never Drive Alone".

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

NOWY SAMOCHÓD ROBERTA LEWANDOWSKIEGO

Nowe modele Audi dla piłkarzy BayernuNowe modele Audi dla piłkarzy Bayernu Fot. Audi

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.