Skoda Fabia ScoutLine | W teren?

Skoda przyszykowała off-roadową stylizację dla Fabii kombi. Nowej wersji popularnego auta możemy spodziewać się już w najbliższym czasie

Skoda Fabia | Polskie ceny

Na rynku istnieje bardzo ciekawa nisza - to zwykłe samochody poddane off-roadowej stylizacji. Na czym ona polega? Najczęściej ogranicza się tylko do kilku wizualnych dodatków, które mają podkreślać nowy charakter auta (gwoździem programu są oczywiście czarne, plastikowe listwy zderzaków), czasem, któryś producent zdecyduje się lekko podnieść auto. I to tyle. Najwidoczniej klientom bardzo się to podoba i skłonni są dopłacić za terenowy wygląd swoich samochodów, ponieważ coraz więcej marek ma w swojej ofercie takie wersje specjalne. W Skodzie to auta spod znaku ScoutLine.

Czesi pochwalili się właśnie dwoma zdjęciami nowej Skody Fabii Combi, która doczekała się a'la terenowej edycji.

Jak mogliśmy się spodziewać, Skoda otrzymała matowe, czarne listwy zderzaków, progi i nadkola. Srebrne listwy udają płyty wzmacniające podwozie. Srebrne są również lusterka i relingi dachowe. W Fabii ScoutLine klienci dostaną w standardzie także światła przeciwmgielne. Do wyboru są dwa rodzaje felg: 16-calowe "Rock" oraz 17-calowe "Clubber".

Używana Skoda Fabia - sprawdź ogłoszenia

Do zdjęć Skoda Fabia Combi pozuje w niebieskim kolorze, ale Czesi nie przewidzieli żadnych ograniczeń. Pakiet stylistyczny ScoutLine będzie można dobrać do każdej wersji kolorystycznej i silnikowej popularnego, zwłaszcza w Polsce, kombi.

Kiedy "uterenowiona" Skoda Fabia zajedzie do polskich salonów? Na razie dokładnej daty nie znamy, ale wiadomo, że Skoda przymierza się do premiery na początku 2016 roku. Są chętni?

ZOBACZ TAKŻE:

NOWA SKODA FABIA | DUŻA GALERIA

2015 Skoda Fabia2015 Skoda Fabia fot. Skoda

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.