Wideo | Miejska kultura motoryzacji w wydaniu NFS

Premiera nowej gry Need For Speed coraz bliżej! EA Games postanowiło więc pokazać kolejne wideo z zapowiedzią tego co gracz będzie mógł zrobić ze swoim samochodem. Nam te opcje bardzo się podobają!

Need for Speed | Zobacz jak wygląda pełna wersja nowej gry

Nowy NFS wraca do korzeni części o nazwie Underground. Będzie więc nocny miejski klimat i tak ostatnio popularna miejska kultura motoryzacji. Do tego aby stworzyć wyjątkowy klimat potrzebne są odpowiednie samochody. W nowej części NFS nie powinno ich zabraknąć, bo na trailerze widzimy takie rarytasy jak Porsche 911 GT3 RS 991, Ford Mustang, VW Golf GTI MKI, BMW M3 E92 czy Nissan Silvia S15 oraz wiele innych.

Na przykładzie nowej Mazdy MX-5 twórcy gry zaprezentowali także całą masę modyfikacji, które przygotowali na potrzeby gry. Z pośród setek opcji można wybierać zestawy ospojlerowania wielu renomowanych firm (m.in. RWB, Seibon i Rocket Bunny) kolory lakieru, felgi, oklejenia oraz wiele innych.

Dla miłośników osiągów stworzono całą bazę dodatkowych części mechanicznych, które podnoszą możliwości samochodu i dają możliwość większego dostosowania go do naszych potrzeb. Kręci Was wymiana układu turbodoładowania czy komputer sterującego pracą jednostki napędowej? Nie ma problemu. W nowym NFS wszystko będzie możliwe. Do tego ciekawe trasy, prawdziwe postacie motoryzacyjnej kultury i wszystko to co miłośnicy motoryzacji lubią najbardziej. Nie możemy się doczekać, żeby stworzyć swoje pierwsze auto i wyjechać na ulicę!

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

Project CARS | Zdjęcia ze świata wirtualnego jak prawdziwe

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.