Clarkson i ekipa zaczęli zdjęcia do nowego programu

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May wrócili za kółka supersamochodów i kręcą pierwsze odcinki nowej serii programu dla Amazon

Clarkson, Hammond i May w Amazonie | Pierwsze szczegóły

Nie znamy jeszcze ani nazwy, ani daty premiery, ani ile za oglądanie programu trzeba będzie zapłacić, ale słynna paczka prowadzących pochwaliła się w mediach społecznościowych pierwszym zdjęciem z planu. Widać na nich trzech bohaterów i całą ekipę stojącą przy supersamochodach, czyli Porsche 918 Spyder, Ferrari LaFerrari i McLarenie P1. Zdjęcie zrobiono na torze wyścigowym, co może oznaczać tylko jedno - będzie się działo!

Zdjęcie opublikowali, na swoich profilach na Twitterze, Jeremy Clarkson i Richard Hammond. Clarkson nazwał wszystkich "skeleton crew" (szkieletowa załoga), a Hammond napisał, że "Ekipa jest znowu razem i czuje się świetnie".

fot. Twitterfot. Twitter fot. Twitter fot. Twitter

Dodatkowo emocje wokół całej sytuacji podgrzał inny znany brytyjski dziennikarz motoryzacyjny Chris Harris. Wrzucając zdjęcie trzech aut driftujących po torze rozpętał falę spekulacji i pytań czy on także nie będzie jednym z prowadzących program. Harris napisał "Jeremy Clarkson, faktycznie, może będziemy kręcić się trochę dłużej". Później Brytyjczyk napisał jednak, że nie ma nic wspólnego z filmowaniem nowego show Amazon Prime. Szkoda, no Harris potrafi zaszaleć, ale nie zmienia to faktu, że nowe show byłej ekipy z Top Gear jest już coraz bliżej.

fot. Twitterfot. Twitter fot. Twitter fot. Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

Clarkson zarobi ponad milion złotych tygodniowo

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.