Dwie edycje specjalne Dacii | Stal i muzyka

Dacia coraz chętniej przygotowuje edycje specjalne swoich modeli. W ofercie rumuńskiej marki pojawią się dwie propozycje dla Sandero i Dustera

Dacia Logan MCV | Nasz test

Edycja Steel jest dostępna dla Dustera w najlepszej i najdroższej wersji wyposażenia Laureate (nie liczymy tu limitowanej wersji Celebration). Silniki to TCe 125 oraz dwa Diesle dCi 90 oraz dCi 110. Decydując się na "stalową" wersję, klient otrzyma Dustera w charakterystycznym szarym kolorze, z czarnymi lusterkami i akcentami z przyciemnianego chromu. Nowości w środku to pokryta skórą kierownica, tempomat oraz nowoczesny system multimedialny Media-Nav Evolution.

Używana Dacia Duster - ogłoszenia

Gwoździem programu w Dacii Sandero Music jest oczywiście nowy zestaw audio Focal Music Drive. Z innych nowości znajdziemy na pokładzie tempomat i elektrycznie otwierane przednie szyby. Music Edition bazuje na Sandero Ambiance.

Rumuńska marka podała już ceny dwóch limitowanych edycji, na razie na rynku francuskim. Za Sandero Music trzeba zapłacić 9 550 euro, czyli 40,5 tysiąca złotych przy dzisiejszym kursie. Duster Steel jest zauważalnie droższy i trzeba na niego przyszykować 16 600 euro (70 400 zł).

ZOBACZ TAKŻE:

DACIA DUSTER | PREZENTACJA MODELU

Dacia DusterDacia Duster fot. Dacia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.