Mercedes GLE dla Justyny Kowalczyk

Justyna Kowalczyk właśnie pochwaliła się nowym samochodem. Wybór Mistrzyni padł na Mercedesa GLE. Mercedes nie mógł przepuścić takiej okazji i przygotował okolicznościową sesję ze swoją ambasadorką

Mercedes GLC | Ceny w Polsce

Mercedes przyszykował dla Justyny Kowalczyk model GLE 350d. Sercem SUV-a jest trzylitrowy silnik Diesla o mocy 258 KM. Współpracuje on z 9-biegową przekładnią automatyczną, a napęd trafia na wszystkie cztery koła. Za wyjątkowy wygląd odpowiada pakiet sportowy AMG, w którego skład wchodzą m.in. sportowe fotele, spojlery i duże 20-calowe felgi. Osiągi? Wskazówka prędkościomierza mija pierwszą "setkę" w 7,1 sekundy.

Używany Mercedes klasy M - sprawdź ogłoszenia

Co o nowym samochodzie mówi sama Justyna Kowalczyk?

Bardzo lubię jeździć samochodem i jako sportowiec muszę pokonywać duże przebiegi - zdarzają się trasy liczące grubo ponad 1000 km. Dobre auto jest dla mnie przede wszystkim bezpieczne i wygodne. Biorąc pod uwagę mój zawód, muszę dbać o to, żeby moje ciało czuło się komfortowo między treningami. W GLE nie czuję się w żaden sposób ograniczona. Mogę jechać na trening, zabrać ze sobą cały sprzęt albo skoczyć w góry po prostu odetchnąć - i nie muszę zważać na to, że w którymś momencie droga się kończy. Ale moje życie nie ogranicza się wyłącznie do sportu. Szukałam auta, które będzie ze mną także w tym "drugim" życiu. Właśnie takiego jak GLE - eleganckiego i dynamicznego.

Mistrzyni podkreśla, że Mercedes to jej ulubiona marka, która daje jej pewność w każdej sytuacji. Takiej okazji nie mógł przepuścić sam producent. Nie ma przecież lepszej reklamy niż ta z udziałem sławnej osoby, zwłaszcza kiedy jest to wielokrotna medalistka największych imprez w swojej dyscyplinie, a nie zwyczajna celebrytka.

Zachęcamy do zajrzenia do naszej galerii, gdzie znajdziecie sesję zdjęciową z Mercedesem GLE i Justyną Kowalczyk.

ZOBACZ TAKŻE:

MERCEDES GLE COUPE I LEWIS HAMILTON

Mercedes GLE Coupe i Lewis HamiltonMercedes GLE Coupe i Lewis Hamilton fot. Mercedes

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.