Honda w Europie | Nowe otwarcie

Honda przymierza się do znacznego zwiększenia rocznej sprzedaży na Starym Kontynencie. W tym celu przeprowadza właśnie ofensywę modelową

Honda Civic Concept | Przedsmak

Honda bardzo poważnie myśli o mocniejszym wejściu na rynek europejski. Ambitne plany japońskiego koncernu zakładają sprzedaż 200 tysięcy samochodów rocznie już w najbliższej przyszłości. Kluczem do sukcesu ma być kompletne odświeżenie gamy modelowej Hondy.

Ofensywę modelową mogliśmy obserwować praktycznie od samego początku tego roku. W ofercie Hondy pojawił się odświeżony SUV CR-V, zupełnie nowy crossover marki model HR-V oraz czwarta generacja Hondy Jazz. Nie można też zapomnieć o nowym, drapieżnym Civicu Type R, który bił rekordy na Nurburgringu.

Używana Honda Civic - sprawdź oferty

Jednak to oczywiście nie koniec nowości. Jedną z najważniejszych premier będzie zupełnie nowy, europejski Civic (amerykańska wersja modelu została już pokazana - prezentujemy ją poniżej). Kompakt Hondy ma wejść do sprzedaży już na początku 2017 roku. Wiemy, że wersja pięciodrzwiowa będzie w brytyjskich zakładach marki. Do tej pory Honda zainwestowała w nowego Civica już 270 miliona euro.

Do Europy trafi także sportowy model NSX z mocnym układem hybrydowym.

ZOBACZ TAKŻE:

NOWA HONDA CIVIC | TYLKO W USA

Honda Civic X USAHonda Civic X USA Fot. Honda

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.