Volvo | Ambitne plany dotyczące bezpieczeństwa

W motoryzacji słowa "Volvo" i "bezpieczeństwo" niemal zawsze idą ze sobą w parze. Szwedzka marka od dawna jest jednym z liderów rozwiązań na rzecz bezpieczeństwa. Teraz w nowej reklamie Volvo przedstawiło odważną wizję roku 2020

855 T-5R i V60 Polestar | 20 lat sportowych kombi Volvo

Volvo cały czas inwestuje duże pieniądze w rozwój systemów bezpieczeństwa. W najnowszej reklamie Szwedzi zapowiedzieli, że w 2020 roku ich samochody będą już tak zaawansowane, że nikt więcej nie zginie na pokładzie nowego Volvo. To niezwykle ambitna i odważna zapowiedź.

Wielu obawiało się, że po przejęciu Volvo przez chiński koncern Geely Automobile, Szwedzi zatracą swoją duszę. Jednak jak widzimy po zupełnie nowym Volvo XC90, rekordowych wynikach sprzedaży i ambitnych planach dotyczących bezpieczeństwa, Volvo to nadal Volvo.

Używane Volvo S60 - sprawdź oferty

Z reklamy dowiadujemy się także, że Volvo skupia się na autonomicznej jeździe. Według wizji producenta, "w przyszłości" Volvo będzie samo jechało, a kierowca będzie mógł np. poczytać książkę. Widzimy również, że Szwedzi rozwijają systemy bezpieczeństwa pokroju wykrywania pieszych na drodze i awaryjnego hamowania.

Pozostaje nam tylko trzymać za Volvo kciuki - oby rok 2020 rzeczywiście okazał się przełomowy dla bezpieczeństwa w samochodach.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

VOLVO XC90 | PREZENTACJA MODELU

Volvo XC90Volvo XC90 fot. Volvo

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.