Wideo | Bentley Bentayga | Bądź wyjątkowy

Bentleya Bentaygę po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć podczas Salonu we Frankfurcie. Teraz pojawia się jedna z pierwszych reklam nowego SUV-a. Oprócz samego Bentleya główną rolę odgrywa w niej słynny aktor Jean Reno

Bentley Grand Convertible | Gotowy do produkcji

Na rynku luksusowych SUV-ów pojawił się nowy gracz. Już na samym początku przyszłego roku do sprzedaży wejdzie Bentley Bentayga. To na pewno jedna z najważniejszych premier w tym segmencie.

Jak podkreślają Brytyjczycy to "najszybszy SUV na świecie". Wszystko za sprawą potężnego, sześciolitrowego silnika W12 o mocy 608 KM i 900 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Osiągi? Pierwsza "setka" w 4 sekundy i prędkość maksymalna na poziomie 301 km/h.

Bentley na rynku wtórnym? Zobacz

Bentley stanął przed trudnym zadaniem - jak rozreklamować swój nowy model. Luksusowa marka koncernu Volkswagen postawiła na sprawdzony sposób. Bentley w najnowszej reklamówce zatrudnił znanego i lubianego aktora. W wideo o tytule "Be Extraordinary" Jean Reno (jego najgłośniejsza rola to chyba ta w Leonie Zawodowcu") opowiada nam, co sprawia, że Bentayga oraz jej kierowca są wyjątkowi i nadzwyczajni.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

BENTLEY BENTAYGA | WIELKA PREMIERA

Bentley BentaygaBentley Bentayga fot. Bentley

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.