BMW i3 i świat mody | Kolorowa sesja

Już w ten weekend w Londynie odbędzie się bardzo ważna impreza dla świata mody - London Fashion Week. W pokazach weźmie udział także kilka BMW i3

Wideo | Pierwsza reklama BMW i8

Z okazji London Fashion Week BMW wysłało kilka BMW i3 do dwóch niemieckich projektantek, sióstr Danieli i Anette Felder, które prowadzą w Londynie swój własny butik. Siostry oczywiście będą uczestniczyć w zbliżającej się modowej imprezie, a wraz z nimi BMW.

Bliźniaczki zwykle poruszają się po Londynie na rowerze, ale BMW udało się je przekonać, żeby na czas London Fashion Week przesiadły się do przyjaznych środowisku BMW i3. Panie Felder postanowiły więc upiększyć auta w stylu swojej nowej kolekcji, wyraźnie inspirowanej egzotyczną przyrodą.

Spędziliśmy ostatnio dużo czasu w Miami i, co oczywiste, tamtejszy klimat i styl życia mocno na nas wpłynął. Dlatego postanowiłyśmy przywieźć trochę pięknego słońca Miami do deszczowego Londynu! - tłumaczą siostry Felder.

Pobyt w Miami wyjaśnia skąd wziął się motyw przewodni na sukienkach i BMW i3, którym są flamingi. Trzeba przyznać, że BMW w nowym malowaniu wygląda bardzo ciekawie. Nie piszemy już nic więcej i zapraszamy do naszej galerii ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości.

ZOBACZ TAKŻE:

BMW SERII 7 | NOWY KRÓL LIMUZYN?

BMW serii 7 2015BMW serii 7 2015 fot. BMW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.