Wideo | Volkswagen Tiguan | Pasja i innowacje

Volkswagen Tiguan to jedna z najgorętszych premier tegorocznego salonu we Frankfurcie. Teraz Volkswagen udostępnił pierwszy film z Tiguanem w roli głównej

Nowy VW Phateon | Ciągle w planach, ale później

Zupełnie nowy Volkswagen Tiguan pojawi się w naszych salonach już pod koniec roku. Wizualnie SUV stał się nowocześniejszy i agresywniejszy. Dzięki nowemu grillowi i ostrzejszym liniom upodobnił się do innych samochodów marki, Passata i Golfa. We wnętrzu również odnajdziemy inspiracje Passatem. Wszystko jest dobrze rozplanowane i solidnie wykonane wedle nowego volkswagenowskiego wzoru wnętrza.

Używany VW Tiguan - ogłoszenia

Co pod maską? Z benzyniaków przygotowano cztery silniki TSI o mocach: 125 KM, 150 KM, 180 KM i 220 KM.  Na miłośników jednostek wysokoprężnych będą czekały silniki TDI o mocach 115 KM, 150 KM i 190 KM. Rolę flagowego Tiguana będzie odgrywał ten z dwulitrowym silnikiem BiTDI, który zaoferuje kierowcy aż 240 KM.

Teraz Volkswagen udostępnił pierwszy film promocyjny z Tiguanem w roli głównej. Motywem przewodnim są trzy słowa: wolność, pasja i innowacje.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

WSZYSTKO O | NOWY VOLKSWAGEN PASSAT

Volkswagen PassatVolkswagen Passat fot. Volkswagen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.