Salon Frankfurt 2015 | BMW M6 Coupe Competition Edition

Z okazji targów we Frankfurcie BMW M6 doczekało się dwóch nowych wersji. Jedna to wyścigowe M6 GT3, a druga M6 Coupe Competition Edition dla "cywilnych" kierowców

M GmbH | Zmierzch skrzyń ręcznych

Pakiet Competition Edition jest przeznaczony dla BMW M6 Coupe, które zostały uprzednio wzmocnione pakietem Competition. Przypomnijmy, dzięki niemu 4,4-litrowy silnik V8 rozwija aż 600 KM mocy i 700 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Competition Edition to przede wszystkim dodatki wizualne, które kosztują 17 700 euro, czyli około 75 tysięcy złotych.

O czym mowa? BMW M6 Coupe w tej wersji dostępne jest w dwóch wyjątkowych kolorach. Widoczny na zdjęciach perłowy Alpine White idzie w parze z dekoracyjnymi pasami w barwach M, co jest nawiązaniem do wyścigowej "M-szóstki" GT3. Drugi lakier to metallic Austin Yellow. M6 Coupe Competition Edition stoi na czarnych, matowych, 20-calowych felgach. W ogóle czerń i mat to motyw przewodni detali w M6 Coupe Competition Edition - to m.in. czarne, chromowane nerki grilla, klamki, "skrzela" i lusterka boczne. W Competition Edition lekko przemodelowano także karbonowy spojler z tyłu i tylny dyfuzor.

Całe wnętrze (tapicerka oraz deska rozdzielcza) wykończono czarną skórą Merino. W zależności od koloru nadwozia czerń kontrastuje z białymi albo żółtymi przeszyciami. Wiele elementów np. kierownicę i wajchę skrzyni biegów wykonano z karbonu. Za świetne nagłośnienie odpowiada zestaw audio Harman Kardon. Nie mogło oczywiście zabraknąć grawerunków "M6 Competition" w strategicznych miejscach.

ZOBACZ TAKŻE:

BMW M6 COMPETITION | WSZYSTKIEGO WIĘCEJ

BMW M6 Coupe CompetitionBMW M6 Coupe Competition fot. BMW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.