Salon Frankfurt 2015 | Limouzine Smart Madeforsix | Długa ciekawostka

Oprócz "normalnych" premier we Frankfurcie pojawi się także kilka ciekawostek. Jedną z nich jest na pewno limuzyna niemieckiej firmy Limouzine, która powstała na bazie... Smarta Fortwo

Autokonexion Smart fortwo | Na sterydach

Na potrzeby tego wyjątkowego projektu Smart Fortwo wyraźnie urósł. Malutki model po przeróbkach mierzy 5,5 metra, otrzymał dodatkową oś i stał się "pełnoprawną limuzyną". Oczywiście nie mogło obejść się bez zmiany nazwy - Smart Fortwo jest teraz Smartem MADEFORSIX.

Ze szczegółów wiemy, że za rozpędzanie limuzyny będzie odpowiadał silnik o mocy około 120 KM (Limouzine nie podaje czy to podkręcony oryginalny silnik czy zupełnie nowy motor). Nowe drzwi Smarta otwieraj się do góry, a w środku, zgodnie z nazwą, wygodnie może podróżować sześć osób. We wnętrzu, jak przystało na limuzynę, znajdują się skórzane, wygodne fotele, chłodziarki, miejsce na kieliszki i butelki szampana oraz stoliczki.

Używany Smart już od...

Wciąż nie wiadomo, czy dziwna limuzyna trafi na sprzedaż. Limouzine na razie mówi tylko o wypożyczaniu zwariowanego Smarta. A jak prezentuje się  Limouzine Smart Madeforsix w pełnej krasie, możecie zobaczyć w naszej galerii i na filmie poniżej.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

SMART FORTWO CABRIO | LATO W MIEŚCIE

Smart Fortwo CabrioSmart Fortwo Cabrio fot. Daimler

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.