Europejski Ford | Cała rodzina z napędem 4x4

Ford ma w swojej ofercie imponującą liczbę samochodów z napędem na cztery koła. Europejski oddział marki postanowił o tym przypomnieć i przygotował bardzo ciekawą reklamówkę

Salon Genewa 2015 | Ford Focus RS | Znów na cztery

Po uzupełnieniu swojej gamy modelowej o nowe crossovery i SUV-y (wciąż nieobecnego w Polsce EcoSporta i zupełnie nowego Edge'a - zobaczymy go bliska we Frankfurcie), od przyszłego roku w europejskich salonach Forda będzie można wybierać spośród 17 samochodów. Aż osiem będzie dostępnych z napędem na cztery koła.

Które Fordy będą dostępne z napędem AWD? Oczywiście nowy w Europie pickup Ranger, lubiany w Polsce Mondeo, drapieżny Focus RS, użytkowy Transit, rodzinne modele S-Max i Galaxy oraz wspomniana rodzina SUV-ów: kompaktowa Kuga i największy Edge.

Najnowsza generacja naszego napędu AWD to przełomowa technologia, która jest w stanie zapewnić świetne skręcanie i prowadzenie. Co więcej, zapomnieliśmy o niepisanej zasadzie, że hatchbacki z napędem 4x4 nie mogą dawać frajdy z jazdy i stworzyliśmy znakomity samochód, który wszystkich zaskoczy. - zachwala fordowski napęd 4x4 i nowego Focusa RS Dave Pericak, jeden z szefów sportowego działu Forda.
Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

FORD RANGER | PICKUP DLA EUROPY

Ford Ranger WildtrakFord Ranger Wildtrak fot. Ford

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.