Salon Frankfurt 2015 | Nissan i nowy koncept crossovera

SUV-ów i crossoverów nigdy nie za dużo! - krzyknął ktoś w zarządzie Nissana, a projektanci i inżynierowie zabrali się do roboty. We Frankfurcie zobaczymy koncept zupełnie nowego modelu japońskiej marki

Nissan Pulsar | Ceny w Polsce

Wszelkiej maści SUV-y i crossovery to chyba najdynamiczniej rozwijający się segment branży motoryzacyjnej. W dzisiejszych czasach każda szanująca się marka musi mieć w swojej ofercie samochód tego typu, a najlepiej kilka - od maluchów po rasowe, duże SUV-y. Nissan ma w swojej ofercie trzy bardzo udane modele. To Juke, Qashqai oraz X-Trail. Japończycy sprzedali już w Europie ponad 2,5 miliona aut z szeroko pojętego segmentu crossoverów i SUV-ów.

Nissan Qashqai na rynku wtórnym

Teraz dowiedzieliśmy się, że niedługo do rodziny dołączy nowy crossover. Na razie nie wiemy zbyt wiele, ponieważ Nissan ujawnił tylko jedno zdjęcie zbliżającego się konceptu. Zgodnie z zapowiedziami twórców będzie to innowacyjny prototyp, w którym na pierwszym miejscu mają być ekscytujące wrażenia z jazdy.

Na więcej informacji musimy poczekać do salonu we Frankfurcie i oficjalnego debiutu. Wtedy zobaczymy, co to za auto i czy jest szansa, żeby w najbliższym czasie pojawiło się w salonach marki.

ZOBACZ TAKŻE:

JAKI BĘDZIE NOWY NISSAN MICRA?

Nissan Sway ConceptNissan Sway Concept fot. Nissan

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.