Jaguar F-Pace | Wreszcie bez kamuflażu | Zdjęcie i wideo

Premiera pierwszego SUV-a brytyjskiej marki zbliża się wielkimi krokami. Wreszcie możemy zobaczyć, jak Jaguar F-Pace wygląda bez kamuflażu

Rolls -Royce oficjalnie zapowiedział crossovera

Jaguar oficjalnie zaprezentuje swojego pierwszego SUV-a już za parę dni we Frankfurcie. Nie przeszkadza to jednak Brytyjczykom w podgrzewaniu atmosfery przed prezentacją. Właśnie pojawił się zupełnie nowy film promujący F-Pace'a, na którym wreszcie możemy zobaczyć Jaguara bez kamuflażu.

Co już wiemy o nadchodzącym modelu? Auto jest stonowane i eleganckie, co na pewno docenią klienci JAGA. Choć Jaguar konsekwentnie milczy w sprawie jednostek napędowych, możemy się spodziewać, że pod maską znajdą się silniki z aktualnych modeli koncernu. Nikogo więc nie zdziwi V6 3.0 Turbo. W Jaguarze chwalą się, że najmocniejsza wersja F-Pace'a bez większych trudności przekroczy barierę 300 km/h, a do tego niezbędna wydaje się pięciolitrowa "V-ósemka" (jej moc waha się od 385 do 550 KM). Diesel zostanie zapewne zapożyczony z Land Rovera (3.0 V6).

Do sprzedaży F-Pace powinien wejść na początku przyszłego roku. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać Jaguar przygotował nowe wideo.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE:

JAGUAR F-PACE | OGIEŃ I LÓD

Jaguar F-Pace w ekstremalnych warunkachJaguar F-Pace w ekstremalnych warunkach fot. Jaguar

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.