BMW 118i Fashionista | Japonia kocha edycje specjalne

Japońscy kierowcy uwielbiają specjalne edycje modeli, nawet jeżeli te nie wprowadzają żadnych istotnych zmian. BMW stworzyło właśnie kolejny taki samochód. Tym razem to stylowe 118i Fashionista

Nowe BMW X1 | SUV zamiast wysokiego kombi

Specjalna edycja BMW 118i Fashionista trafi na japoński rynek już 5 września. Kosztuje około 33 tysięcy dolarów, czyli jakieś 123 000 złotych. Wszyscy chętni muszą się pospieszyć, ponieważ na drogi wyjedzie tylko 380 stylowych BMW.

Używane BMW serii 1 - ogłoszenia

O co chodzi w tym modelu? To ciekawostka z japońskiego rynku. Japończycy bardzo chętnie kupują takie edycje specjalne, mimo że tak naprawdę nie różnią się niczym od zwykłych samochodów. W większości przypadków można złożyć identyczne auto samemu, korzystając z konfiguratora. Czym więc wyróżnia się Fashionista?

Dostępna jest w dwóch kolorach: Crimson Red oraz Mineral White. Pod maską pracuje rozsądny, 1,5-litrowy, trzycylindrowy silnik o mocy 136 KM. Wykończenie środka to jasna skórzana tapicerka (Oyster Dakota), która ciekawie komponuje się z czernią i białymi motywami. Przy drążku skrzyni biegów znajdziemy plakietkę z obowiązkowym napisem "Fashionista". Nie zabrakło też nowoczesnych dodatków, systemów i technologii (np. światła LED, wykrywanie pieszych, asystent parkowania, asystent pasa ruchu, system iDrive itd.).

Bylibyście zainteresowani, gdyby polski dział BMW wprowadzał podobne edycje specjalne?

ZOBACZ TAKŻE:

BMW SERII 1 | CO SIĘ ZMIENIŁO?

BMW serii 1 po facelifitinguBMW serii 1 po facelifitingu fot. BMW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.