Wyniki konkursu | Wygraj 10 000 zł na paliwo!

Konkurs, w którym do wygrania były bony na paliwo Shell V-Power Nitro+, dobiegł końca. Trzy edycje spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem, otrzymaliśmy mnóstwo pomysłowych odpowiedzi i oryginalnych zdjęć, ale zwycięzca mógł być tylko jeden

Aby wziąć udział w konkursie należało przesłać ciekawy widok z drogi oraz odpowiedzieć na pytanie: "Jaką różnicę dostrzegasz podczas jazdy samochodem po zatankowaniu paliwa premium?". Zwycięzcą nagrody głównej została Pani Małgorzata, która otrzymała bony na paliwo Shell V-Power Nitro+ o wartości 10 000 zł! Pozostali finaliści mogą tankować na stacjach Shell do wartości 500 zł.

Pani Małgorzata w ten sposób odpowiedziała dlaczego wybiera paliwo Shell V-Power Nitro+:

Jak każdy z 12 finalistów intensywnie myślałam, co odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego wybieram paliwo Shell V-Power Nitro+?" Nawet chciałam napisać poemat lub odę do paliwa, ale wczoraj zmieniłam zdanie. Jechaliśmy z dziećmi do zoo, zatankowaliśmy auto, oczywiście Shell V-Power Nitro+, kiedy zaczęła się seria trudnych pytań. - Mamo, co to jest paliwo? - zapytała Lenka (5 lat), - To taka zupka dla autka, aby miało siłę jechać - wymyśliłam, - Rosołek czy pomidorowa?, - Lenka, ty to masz pomysły, przecież paliwo jest wszędzie takie samo, prawda mamo? - zapytała Lidzia (11 lat), - Nie, słonko, teraz kupiłam paliwo, które czyści silnik i nadaje mu super mocy (czytałam trochę o Shell V-Power Nitro+, więc mogłam błysnąć) - Czyli teraz jest jak superbohater?- znowu zapytała Lenka - Właśnie TAK! - i uśmiechałam się w duchu, bo znalazłam odpowiedź na pytanie konkursowe: SHELL V-POWER NITRO+ WYBIERAM, BO ZMIENIA MOJE AUTO W SUPERBOHATERA! Lubię te nasze wycieczki!

Oto zwycięskie zdjęcie pt. "Droga (nie)szybkiego ruchu":

Droga (nie)szybkiego ruchuDroga (nie)szybkiego ruchu Konkurs

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia wszystkich dwunastu finalistów.

fot. Shellfot. Shell fot. Shell fot. Shell

Więcej o: