Kahn Design Speed 7 | W stylu lat trzydziestych

Wszyscy miłośnicy motoryzacji z dawnych lat powinni zainteresować się nowym projektem tunera Kahn Design. Tym razem będzie to autorski bolid inspirowany wyścigami z lat 30. XX wieku

Land Rover Defender | Ostatni rok legendy

Kahn Design specjalizuje się w bardzo ciekawych, agresywnych pakietach dla takich samochodów jak: Land Rover, Aston Martin, Porsche czy BMW. Jednak teraz brytyjska firma postawiła na autorski projekt. Kahn Speed 7 będzie rasowym wyścigowym bolidem.

Srebrny kolor i charakterystyczny wygląd to oczywiste nawiązanie do samochodów sportowych z lat 30. ubiegłego wieku. W zamyśle twórców stylistyka łączy to co najlepsze w samochodach i samolotach. Speed 7 będzie wykonywany ręcznie z aluminium i karbonu. Wnętrze to kwestia indywidualnego zamówienia każdego klienta.

Niestety oprócz dwóch szkiców i garści podstawowych informacji Kahn Design nie udostępnił więcej szczegółów. Nie wiemy nic o silniku i osiągach, jednak Brytyjczycy zapewniają, że prowadzenie i osiągi będą wprost "fantastyczne". Na razie pozostaje nam zaufać Kahn Design i z niecierpliwością czekać na prezentację Speed 7.

ZOBACZ TAKŻE:

ASTON MARTIN CC100 SPEEDSTER CONCEPT

Aston Martin CC100 Speedster ConceptAston Martin CC100 Speedster Concept fot. Aston Martin

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.