Rolls-Royce Phantom Zahra | Luksus w starym stylu

Rolls-Royce pochwalił się kolejną wersją specjalną. Po edycjach inspirowanych Indiami, muzyką, modą, kinematografią czy jachtami przyszedł czas na elegancję z dawnych lat. Jednym słowem, program Rolls-Royce Bespoke nabiera tempa

Rolls -Royce oficjalnie zapowiedział crossovera

Rolls-Royce od zawsze dbał o swoich klientów, dostarczając im wyjątkowe i mocno zindywidualizowane limuzyny. Teraz o wyjątkowego Rollsa jest jeszcze łatwiej, ponieważ Brytyjczycy uruchomili specjalny program Bespoke, w którym można zamówić wymarzony przez siebie model. Oczywiście jeżeli macie odpowiednio dużo zer na koncie.

Używane Rolls-Royce'y - ogłoszenia

Ten specjalny Phantom Zahra powstał z myślą o uczczeniu elegancji i klasy z dawnych lat. Zgodnie z życzeniem zamawiającego inspirowany jest klasycznymi motywami ze sztuki i kultury. Dlatego utrzymany jest w stonowanych barwach: czerni, szarości i bieli, a we wnętrzu znajdziemy wiele gustownych, pięknie wykonanych motywów.

Pod maską nic się nie zmieniło. Oczywiście Rolls-Royce nie wyjawił ceny wyjątkowego modelu, który powstał tylko w jednym egzemplarzu. To sprawa pomiędzy producentem a potencjalnym klientem.

ZOBACZ TAKŻE:

SERIA INSPIROWANYCH ROLLS-ROYCE'ÓW

Rolls-Royce Wraith Inspired by FashionRolls-Royce Wraith Inspired by Fashion fot. Rolls-Royce

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.