Mercedes Klasy V AMG Line | Van na sportowo

Mercedes postanowił dodać Klasie V trochę sportowego charakteru. To pierwszy raz, kiedy pakiet AMG Line będzie dostępny w vanie. Ten ruch ma jeszcze bardziej uatrakcyjnić jego ofertę

Mercedes Concept V-ision e | Szalona Klasa V

Klasa V w wydaniu AMG Line najbardziej wyróżnia się z przodu, gdzie zauważymy nowy zderzak o agresywniejszej stylizacji z większymi wlotami powietrza. Ponadto auto jest wyposażone w 19-calowe, aluminiowe obręcze kół AMG, poszerzające listwy progowe oraz subtelny spojler dachowy.

Poza tym otrzymujemy jeszcze obniżone o 15 mm zawieszenie (opcjonalnie można wybrać układ Agility Control z zawieszeniem z adaptacyjnym tłumieniem), mocniejsze hamulce i zaciski z napisem "Mercedes-Benz". We wnętrzu zastosowano chromowane otwory wentylacyjne, nakładki na pedały ze szczotkowanego aluminium i czarną podsufitkę.

Szkoda, że w parze z zadziorniejszym wyglądem nie idzie mocniejszy silnik. Pakiet AMG Line będzie oferowany dla wszystkich dotychczasowych wersji silnikowych i wszystkich długości nadwozia. Mercedes Klasy V AMG Line będzie po raz pierwszy dostępny publicznie podczas salonu samochodowego we Frankfurcie (15-27 września). Pakiet trafi do oferty pod koniec tego roku. Jego cena nie jest jeszcze znana.

ZOBACZ TAKŻE:

Ford S-MAX II | Pierwsza jazda | Niczego nie popsuć

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.