Peugeot Partner FL | Ceny w Polsce | W środku stawki

Peugeot zaprezentował właśnie ceny praktycznego modelu Partner. Model jest oferowany w dwóch wersjach: rodzinnej i wygodnej odmianie Tepee oraz użytkowej Furgon

Peugeot 308 SW | Ceny w Polsce

Nowy Peugeot Partner został zaprezentowany na początku tego roku podczas targów w Algierze. Otrzymał on m.in. wyraźnie odświeżoną stylistykę (grill, światła) i nowy system multimedialny (ekran o rozmiarze 7-cali). Teraz Peugeot Partner wjeżdża wreszcie do salonów w naszym krajów, a Francuzi ujawnili oficjalny polski cennik.

Pod maskę Peugeota Partnera Tepee trafiła nowa generacja silników benzynowych VTi (pojemność 1,6 litra) oraz turbodiesle Blue HDi (również 1,6 litra pojemności). Moc praktycznego, rodzinnego Peugeota w zależności od wybranej wersji waha się od 98 KM do 120 KM. Silniki współpracują z ręcznymi skrzyniami biegów o pięciu lub sześciu przełożeniach oraz ze skrzynią ETG6.

Wiemy, że Peugeot planuje wprowadzenie także elektrycznego Partnera z silnikiem o mocy około 67 KM i akumulatorami, które pozwolą na pokonanie 170 km na jednym ładowaniu. Jak na razie o premierze elektryka na polskim rynku nic nie wiadomo.

Zdecydowanie najważniejszym Partnerem dla Peugeota jest Tepee Outdoor. "Uterenowiona" wersja osobowego Partnera kusi klientów najbogatszym wyposażeniem i ciekawszą, z lekka offroadową stylistyką.

Najtańszy Partner Tepee to podstawowa wersja Acces z benzyniakiem 1,6 TVTi 98 KM i manualną skrzynią biegów - jej ceny startują z poziomu 61 100 zł.

Cennik | Peugeot Partner TepeeCennik | Peugeot Partner Tepee Cennik | Peugeot Partner Tepee

Ceny wybranych modeli konkurencji:

Fiat Doblo - benzyna 1.4 95 KM od 53 900 zł (bez promocji 62 000 zł) Renault Kangoo - Diesel 1.5 90 KM od 68 100 zł Citroen Berlingo (bliźniak Partnera) - benzyna 1.6 98 KM od 63 591 zł Volkswagen Caddy - benzyna 1.2 85 KM od 53 988 zł (bez promocji 66 988 zł)

Peugeot Partner FurgonPeugeot Partner Furgon fot. Peugeot fot. Peugeot

Nowy Peugeot Partner to także użytkowa odmiana Partner Furgon. Na pokładzie małego dostawczaka mogą pracować dwa różne silniki. Jednostka benzynowa to 1.6 VTi o mocy 98 KM. Z kolei silnik Diesla o tej samej pojemności występuje w trzech wariantach mocowych: 75 KM, 90 KM oraz najmocniejszy 115 KM.

Partnera Furgon można zamówić w dwóch rozmiarach. Podstawowy Furgon L1 mierzy 4 380 mm długości. Większa wersja L2 została przedłużona do 4 632 mm. Jako że Peugeot Partner Furgon kierowany jest głównie do firm, a nie osób prywatnych, Francuzi podają ceny netto.

Cennik | Peugeot Partner FurgonCennik | Peugeot Partner Furgon Cennik | Peugeot Partner Furgon

ZOBACZ TAKŻE:

PEUGEOT 308 GTI | Z PAZUREM

Peugeot 308 GTIPeugeot 308 GTI Fot. Peugeot

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.