Ceny Chevroleta Camaro | Droższy od Mustanga

Chevrolet podał właśnie ceny najnowszej generacji Chevroleta Camaro. Na razie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale wiemy już, że będzie on trochę droższy od rynkowego rywala, Forda Mustanga

Ford Mustang 2015 ROUSH Stage 3 | Prawdziwy rumak

Mamy dobre wieści dla wszystkich miłośników amerykańskiej motoryzacji. Chevrolet ogłosił właśnie ceny nowej generacji Camaro. Bez zbędnych wstępów, za podstawową wersję nowego Camaro przyjdzie Amerykanom zapłacić 26 695 dolarów (około 100 tysięcy złotych). Mowa tu o Chevy'm z 2-litrowym czterocylindrowcem o mocy 279 KM i 400 Nm momentu. Pierwsza setka na liczniku w najsłabszym Camaro? Lekko poniżej 6 sekund.

Z kolei topowa odmiana SS z rasową 6,2-litrową V-ósemką o mocy 460 KM i 617 Nm momentu to już wydatek rzędu 37 295 dolarów (około 137 tysięcy złotych).

Pomiędzy najsłabszą wersją 1LT i hardcorowym SS, w ofercie Chevroleta znajdzie się jeszcze "wypośrodkowane" Camaro z jednostką 3.6 V6 (340 KM i 385 Nm). Jego ceny startowej jeszcze nie znamy, ale wiemy, że zmieści się w widełkach 26 695 - 37 295 dolarów.

To na razie amerykańskie ceny Chevroleta Camaro. Ile przyjdzie zapłacić Europejczykom jeszcze nie wiemy. Przypomnijmy, że pomimo wycofania się ze Starego Kontynentu, Chevrolet zapowiedział, że dwa topowe modele, Camaro oraz Corvette zostają. Wiemy za to, że Camaro jest droższe od Mustanga. Ceny Forda Mustanga startują za Oceanem z pułapu 23 800 dolarów .

ZOBACZ TAKŻE:

NOWY CHEVROLET CAMARO | SZCZEGÓŁY

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.