Mazda CX-3 by DAMD | Nowy wygląd

Najnowsze Mazdy to jedne z najlepiej wyglądających samochodów. Praktycznie każda model marki zbiera bardzo pozytywne opinie. Co powiecie na pomysł tunera DAMD na poprawienie wyglądu crossovera CX-3?

Mazda 2 1.5 SKY-G | Test | Mainstream zamiast niszy

Atrakcyjna i dynamiczna stylistyka KODO ("Dusza Ruchu"), jaką znamy z nowych modeli Mazdy, wyraźnie przypadła do gustu kierowcom. Mazdy uważane są za jedne z najładniejszych samochodów w swojej półce cenowej. Japoński tuner DAMD postanowił jednak poprawić wygląd najmniejszego crossovera marki.

Na szczęście, inżynierowie i styliści z DAMD postanowili zachować zdrowy rozsądek. Ich Mazda CX-3 stała się wyraźnie agresywniejsza i groźniejsza, ale nie przesadzono i raczej nikt nie będzie krzyczał, że to "wiejski tuning". Największe zmiany to przemodelowany przedni zderzak z LED-owymi światłami na dole (crossover wydaje się dużo niższy), czerwone motywy i rasowy spojler z tyłu. Co powiecie o takiej interpretacji Mazdy CX-3?

Niezawodna Mazda na rynku wtórnym

Tuner nie decydował się na żadne zmiany techniczne w crossoverze. Nie ruszano silnika, a cały pakiet ograniczył się tylko do wyglądu. Nawet dwie końcówki wydechu wydają się nietknięte. Nowy pakiet stylistyczny nie jest jeszcze gotowy. Japończycy wciąż nad nim pracują i finalnego produktu można spodziewać się na początku października. Cena nowego wyglądu Mazdy CX-3 również nie jest jeszcze znana.

ZOBACZ TAKŻE:

POLSKIE CENY MAZDY CX-3

Mazda CX-3Mazda CX-3 fot. Mazda

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.