Aston Martin Lagonda Taraf | Znamy dokładną cenę

Jeżeli ktoś z Was szuka limuzyny z najwyższej półki, to poznaliśmy ceny nowego Astona, modelu Lagonda Taraf. Startują od 696 tysięcy funtów

Aston Martin CC100 Concept wyprzedany

Swego czasu Aston Martin wywołał niemałe zamieszanie ogłaszając, że ich nowa limuzyna będzie sprzedawana jedynie na Bliskim Wschodzie. Na początku tego roku Brytyjczycy zapowiedzieli jednak, że niektóre Astony (Lagonda ma być limitowana do 200 sztuk) trafią także do Europy, Chin i Stanów Zjednoczonych. Bogacze mogli odetchnąć. Teraz poznaliśmy dokładną cenę najnowszego modelu marki.

Aston Martin - ogłoszenia aut używanych

Aston Martin Lagonda Taraf kosztuje 696 000 funtów, czyli ponad 4 miliony złotych! Co więcej, zamawiając parę opcji i dodatków, bardzo łatwo podbić cenę o kolejne 100 tysięcy funtów... Na klientach Astona takie sumy nie robią większego wrażenia, klientów na pewno nie zabraknie.

Wszystkie auta będą budowane ręcznie przez specjalny dział personalizacji brytyjskiej marki o enigmatycznej nazwie "Q". Jak na Astona przystało, pod maską pracuje sześciolitrowa "V-dwunastka" o mocy 550 KM.

ZOBACZ TAKŻE:

Salon Genewa 2015 | Aston Martin Vulcan | Erupcja coraz bliżej

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.