Floyd Mayweather pochwalił się nowym autem

Jak się ma prawie 12 milionów fanów na swoim profilu społecznościowym, to trzeba czasem przygotować dla swoich fanów niespodziankę. Floyd potrafi zrobić ją z rozmachem

Wszystkie wersje Bugatti Veyrona

Koenigsegg to wyjątkowa marka, produkująca niszowe sportowe samochody, czasem w bardzo krótkich seriach. Właśnie jedno z takich aut stało się nową zabawką bokserskiego mistrza. To model CCXR Trevita, czyli jeden z trzech wyprodukowanych na świecie, który od innych Koenigsegg'ów wyróżnia kilka detali.

Model CCXR Trevita też jest na swój sposób specjalny. Jego niepowtarzalność wynika z unikalnej budowy. Nadwozia Koenigseggów wykonane są z włókna węglowego, nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Novum Trevity polega jednak na tym, że karbon ma układ przypominający diament i wzbogacony jest srebrno-białymi elementami, przez co w słońcu nadwozie migocze tak, jakby było wykończone diamentami. Cóż za ekstrawagancja! Kwestie techniczne - silnik 4,8 l V8, 1018 KM, 2,9 s do setki, maksymalnie ponad 410 km/h, możliwość tankowania biopaliwa.

ZOBACZ TAKŻE:

Floyd Mayweather | Garaż marzeń z trzema Veyronami

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.