Rolls-Royce Phantom Nautica | Jacht na kołach

Rolls-Royce pochwalił się kolejną wersją specjalną. Po edycjach inspirowanych Indiami, muzyką, modą czy kinematografią, przyszedł czas na drogie jachty

Rolls -Royce oficjalnie zapowiedział crossovera

Rolls-Royce od zawsze dbał o swoich klientów, dostarczając im wyjątkowe i mocno zindywidualizowane limuzyny. Teraz o wyjątkowego Rollsa jest jeszcze łatwiej, ponieważ Brytyjczycy uruchomili specjalny program, w którym można zamówić wymarzony przez siebie model. Oczywiście jeżeli macie odpowiednio dużo zer na koncie.

Przy najnowszym Phantomie styliści czerpali inspiracje z drogich i luksusowych jachtów. Stąd dwa eleganckie kolory: biel Orchid White oraz niebieski Arabian Blue. Niestety Rolls-Royce nie pochwalił się zdjęciami Phantoma z dwukolorowym nadwoziem. Można go zobaczyć tylko z boku i, naszym zdaniem, Phantom Nautica wygląda dość... dziwnie. Niebieskie motywy w postaci obwódek wokół logo Rolls-Royce'a widzimy również na felgach.

We wnętrzu klasyka, czyli luksus z najwyższej półki. Środek Phantoma wyraźnie zdominowała brązowa barwa. Wszechobecnej skórze towarzyszą piękne, ręcznie rzeźbione drewniane wstawki z dębu i bukszpanu. Odwołania do jachtów to nie tylko znaczek kotwicy, ponadto Brytyjczycy ukryli na pokładzie najprawdziwszy żeglarski kompas.

Pod maską nic się nie zmieniło. Rolls-Royce nie wyjawił ceny wyjątkowego Rollsa, który powstał tylko w jednym egzemplarzu. To sprawa pomiędzy producentem a potencjalnym klientem.

ZOBACZ TAKŻE:

SERIA INSPIROWANYCH ROLLS-ROYCE'ÓW

Rolls-Royce Wraith Inspired by FashionRolls-Royce Wraith Inspired by Fashion fot. Rolls-Royce

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.