Ford Mustang | Pierwszy lifting już w 2018

Nowy Ford Mustang to bardzo ważna premiera dla amerykańskiego koncernu. Nic więc dziwnego, że w Fordzie mają wszystko dokładnie zaplanowane. Właśnie dowiedzieliśmy się, że na rok 2018 szykowany jest lifting

Ford Mustang 2015 ROUSH Stage 3 | Prawdziwy rumak

Ford Mustang dopiero co pojawił się w Europie, nikt nie zdążył się nim znudzić, a Ford już zapowiedział facelifting modelu. Odświeżonego Mustanga możemy spodziewać się w 2018 roku.

Wiemy, że drobnych zmian doczeka się wygląd. Trudno stwierdzić, co przyszykują styliści Forda, ponieważ Mustang już teraz wygląda bardzo dobrze... Najczęściej spekuluje się, że auto może stać się agresywniejsze. Jednak Ford raczej nie zdecyduje się na nic więcej ponad kosmetykę. Lekko poprawione zostaną również silniki. Amerykanie na pewno dołożą starań, by zmniejszyć ich apetyt na paliwo i ograniczyć emisję szkodliwych substancji. Największą zmianą może być pojawienie się 10-biegowej automatycznej skrzyni biegów.

Nowy Ford Mustang to jeden z najciekawszych samochodów sportowych na polskim rynku. Nie dość, że to wspaniały samochód, to jeszcze kusi kierowców bardzo przystępnymi cenami. Mustang z 2,3-litrowym EcoBoostem (314 KM i 434 Nm) kosztuje 148 400 złotych. Ceny mocniejszej wersji z 5-litrową V-ósemką (418 KM i 524 Nm) startują od 186 400 zł. Na rynku trudno znaleźć Mustangowi konkurenta z podobną ceną.

ZOBACZ TAKŻE:

Shelby Super Snake | Mocy nigdy dość

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.