Mercedes Klasy C Coupe | Pierwsze wideo

Mercedes niedawno zaprezentował najbardziej sportową wersję nowej Klasy C. Wariant Coupe oficjalnie zadebiutuje już na salonie we Frankfurcie, już teraz możecie zobaczyć jak nowy model prezentuje się na oficjalnym filmie

Salon Nowy Jork 2015 | Mercedes GLE i Mercedes -AMG GLE 63 | ML po liftingu

Mercedes ujawnił wreszcie pierwsze zdjęcia nowej klasy C Coupe. Samochód prezentuje się elegancko i dynamicznie, wyraźnie czerpiąc inspirację z większego Mercedesa S Coupe. To oczywiście nie zarzut, a raczej zaleta nowego coupe w ofercie Niemców.

Oprócz wyglądu poznaliśmy też jednostki napędowe, jakie będą pracować pod maską C Coupe. Kierowcy preferujący silniki benzynowe będą mieli do wyboru cztery różne warianty: podstawowy silnik 1.6 o mocy 156 KM i mocniejszy 2.0 w trzech specyfikacjach (184 KM, 211 KM i topowy 245 KM). Z Diesli Mercedes przygotował silnik o pojemności 2,1 litra, który generuje 170 lub 204 KM. Więcej o nowym modelu możecie przeczytać TUTAJ .

A teraz przejdźmy do filmu, na którym możemy zobaczyć Mercedesa w pełnej krasie.

Zobacz wideo

Mercedes Klasy C Coupe po raz pierwszy oficjalnie pojawi się we wrześniu na salonie we Frankfurcie, a już w grudniu tego roku pierwsze egzemplarze powinny trafić do klientów.

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes-AMG C 63 S | Pierwsza jazda | Godny następca

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.