Nissan NP300 Navara | Zadebiutuje już we Frankfurcie

Nissan przywiezie do Frankfurtu zupełnie nowy samochód. Wszyscy którzy szukają solidnego pickupa powinni uważnie przyjrzeć się stoisku japońskiego producenta

Nissan X -Trail | Pierwsza jazda

Tegoroczny salon samochodowy we Frankfurcie zbliża się wielkimi krokami, więc nic dziwnego, że producenci zaczęli już podgrzewać atmosferę przez targami. Właśnie dołączył do nich Nissan z zapowiedzią zupełnie nowego modelu, Nissana NP300 Navara.

Czego możemy się spodziewać po tej premierze? Ambicją Japończyków jest stworzenie solidnego i funkcjonalnego pickupa, który poradzi sobie z każdym zadaniem, jakie zostanie przed nim postawione. Nissan podkreśla, że tworząc nowy model garściami czerpał z wieloletnich doświadczeń w produkowaniu lekkich samochodów dostawczych. Nissan NP300 Navara ma być kolejnym niezawodnym, nie bojącym się ciężkiej pracy autem marki.

Nissan Navara na rynku wtórnym - sprawdź ogłoszenia

Tak naprawdę na razie znamy tylko ogólną koncepcję modelu. Wiemy też, że wygląd będzie inspirowany nowoczesnymi crossoverami marki, ale pierwsze oficjalne zdjęcie nie zdradza zbyt wiele... Skąd piłkarski but? To oczywiście nawiązanie do Ligi Mistrzów, której Nissan jest jednym z głównych sponsorów. Na więcej informacji musimy poczekać do września.

ZOBACZ TAKŻE:

Nissan Navara | Całkiem nowy pickup | Poznaj szczegóły

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.