Mercedes klasy S | Szaleństwo tunera

Wiele osób uważa Klasę S za samochód idealny, ale od czego są tunerzy? Oni nie uznają żadnych świętości i nie spoczną dopóki nie poprawią każdego mocnego samochodu. Ares Design zaprezentował właśnie swoją wizję limuzyny Mercedesa

Mercedes zmienia oznaczenia swoich modeli

Ares Design gościło już na łamach moto.pl przy okazji czterech SUV-ów przyszłości , które zaprojektowali Włosi. Tuner z Modeny nie spuszcza z tonu i teraz prezentuje swoją wizję Mercedesa Klasy S w dwóch wersjach - klasycznej i bardzo mocno przedłużonej.

W oczy rzuca się przede wszystkim szlachetna biel lakieru oraz wielki, chromowany grill, który przywodzi na myśl dwa modele Maybacha, 57 oraz 62. Klasa S otrzymała także przemodelowane zderzaki (przód oraz tył) i przetłoczenia na bokach. Limuzyna stoi na specjalnie zaprojektowanych dla tego modelu 21-calowych felgach.

Wszystkich posiadaczy Klasy S, którzy odwiedzą zakłady Ares Design i zostawią tam swoją limuzynę, w środku przywita pełna przepychu mieszanka drewna, metalu i skóry. Jednym słowem - bogactwo. Co pod maską? Zależy, która wersja "eski"  trafi w ręce tunera. Na oficjalnej stronie Ares Design podaje moc przerobionej przez siebie klasy S w przedziale 520 - 850 KM. Niestety Włosi nigdzie nie pochwalili się ceną za swój pakiet.

Mercedes klasy S Ares Design przedłużonyMercedes klasy S Ares Design przedłużony fot. Ares Design fot. Ares Design

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes-Maybach S 600 | Okręt flagowy

źródło: Okazje.inf o

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.