Alfa Romeo SUV | Już we Frankfurcie?

Czy na tegorocznych targach we Frankfurcie zobaczymy wreszcie SUV-a Alfy Romeo? Wszystko wskazuje, że Włosi są już naprawdę blisko zaprezentowania nowego modelu

Alfa Romeo Giulietta Sprint | Pierwsza jazda | Sportowy duch

Alfa Romeo na poważnie zbiera się do stworzenia swojego SUV-a już od 2003 roku, kiedy to zaprezentowała w Genewie koncept pod nazwą Kamal. Miłośnicy Alfy musieli długo czekać, ale wydaje się, że w końcu Włosi wejdą do tego popularnego segmentu.

Po spektakularnej premierze Giulii, Alfa szykuje się teraz do kolejnego ataku na niemieckich konkurentów klasy premium. Włosi wzięli na cel takie auta jak BMW X3, Audi Q5 czy Mercedes GLC. Sergio Marchionne, CEO koncernu Fiat Chrysler Automobiles, zapowiedział, że Alfa Romeo jest gotowa na drugą premierę w tym roku. Czy na stoisku obok Giulii ujrzymy wreszcie SUV-a? Tego jeszcze nie wiadomo.

Popularna Alfa Romeo już od...

Wiemy tylko, że Włosi robią wszystko, aby wprowadzić SUV-a do produkcji w drugiej połowie 2016 roku i pod koniec roku dostarczyć pierwsze auta do swoich klientów. Projekt znajduje się już w zaawansowanym stadium, o czym świadczą raz po raz pojawiające się w Internecie szpiegowskie zdjęcia zakamuflowanego pojazdu. Pozostaje nam czekać.  Na razie główne siły skupione są na Giulii.

ZOBACZ TAKŻE:

Alfa Romeo Giulia już oficjalnie

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.