Lexus | Mistrz nowoczesnej reklamy?

Lexus całkiem niedawno pochwalił się projektem "latającej deskorolki", o której znacznie więcej dowiemy się już 5 sierpnia. Teraz Japończycy wypuszczają kolejny ciekawy film - tym razem w roli głównej występuje muzyk Will.i.am oraz Lexusy NX

Lexus IS 200tLexus IS 200t fot. Lexus Lexus IS 200t | Nowy silnik, nowa skrzynia

Lexus postanowił zagrać na nostalgii fanów trylogii filmów science-fiction "Powrót do przyszłości" i rozpoczął pracę nad prawdziwą, latającą deskorolką. Pisaliśmy już o tym na moto.pl , jeżeli nie możecie się doczekać oficjalnej prezentacji to serdecznie zapraszamy do naszego artykułu. Teraz Japończycy znowu podgrzewają atmosferę, prezentując nowy filmik.

Przypomnijmy, że technologię wykorzystaną w Lexusie Hover znamy m.in. ze słynnych, bardzo szybkich japońskich pociągów magnetycznych. Nadprzewodniki chłodzone są ciekłym azotem, stąd dymek wydobywający się z magnetycznej deskorolki Lexusa.

Zobacz wideo

To nie wszystko, czym ostatnio uraczył nas wyjątkowo kreatywny dział marketingu Lexusa. Mamy dla Was jeszcze jeden film, bardzo ciekawą reklamę Lexusa NX.

Tym razem w roli głównej: trzy Lexusy NX, masa świateł, lasery, długa prosta oraz słynny muzyk Will.i.am (znany głównie z występów w zespole The Black Eyed Peas). Wszystko wygląda jak gra muzyczna...

Zobacz wideo

Ile za Lexusa na rynku wtórnym? Okazje

ZOBACZ TAKŻE:

Lexus RC F | Znamy polskie ceny

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.