Ford GT | Wideo | Pierwsze testy

Premiera nowego wcielenia słynnego Forda GT zbliża się wielkimi krokami. Co oczywiste Ford poddaje pierwsze prototypy serii testów. Na filmie możemy zobaczyć, jak nowy Ford radzi sobie na torze i posłuchać brzmienia jego silnika

Rekordowe ceny Fordów GT

Koncept nowego Forda GT został zaprezentowany na salonie samochodowym w Detroit na samym początku tego roku. Wtedy dowiedzieliśmy się jak mniej więcej powracający GT będzie wyglądał (świetnie!) i poznaliśmy ogólną koncepcję modelu. Przykładowo klasyczne amerykańskie V8 zostanie zastąpione podwójnie doładowaną jednostką V6 z mało sportowym dopiskiem EcoBoost... Jednak wszystkich powinna uspokoić szacowana moc nowego GT - około 600 KM. Po więcej informacji o koncepcie zapraszamy do naszego obszernego artykułu z Detroit , a teraz przejdźmy do nowych informacji o GT. Projekt nabiera coraz realniejszych kształtów.

Premiera zbliża się wielkimi krokami, także Ford nie może pozwolić sobie na ani jeden dzień zwłoki. GT poddawany jest serii testów. Na oficjalnym filmie Ford Performance możemy wreszcie zobaczyć, jak nowe auto radzi sobie na torze i usłyszeć jak brzmi "V-szóstka" EcoBoost. W akcji wersja wyścigowa.

Zobacz wideo

Prezentacji produkcyjnej wersji nowego Forda GT możemy spodziewać się w 2016 roku, chwilę potem model ten powinien wejść do sprzedaży. Pozostaje nam czekać i cieszyć się, że legenda motoryzacji wraca. W galerii również zamieściliśmy zdjęcia nowego GT w agresywnym, wyścigowym malowaniu.

ZOBACZ TAKŻE:

Ford GT40 | 50 lat pogromcy Ferrari

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.