Nowa wizja auta Scooby'ego | Mystery Machine w wersji hardcore

Scooby Doo to jedna z najbardziej kultowych kreskówek. Każdy kto oglądał choć jeden odcinek wie, że oprócz psa-detektywa i jego paczki przyjaciół jedną z głównych ról odgrywa van Mystery Machine

Najlepsza generacja transportera - wyniki sondażu

Niebiesko zielony van The Mystery Machine to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bajkowych samochodów. Jeździ nim paczka przyjaciół - Fred, Daphne, Velma, Kudłaty oraz ich wierny, gadający pies Scooby Doo. Sympatyczni nastolatkowie co odcinek rozwiązują kryminalną zagadkę, zmagając się z przestępcami przebranymi za potwory, upiory i inne strachy. Twórcy kreskówki, w zależności od odcinka, wzorowali się głównie na dwóch autach - Fordzie Ecoline z 1963 roku i Chevrolecie Van G-10.

Jak większość kultowych samochodów z bajek dla dzieci i Mystery Machine stał się inspiracją dla maniaków motoryzacji. Internet pełen jest zdjęć vanów nawiązujących do poczciwego autka Scooby'ego.

Dzisiaj prezentujemy Wam jedną z najagresywniejszych wizji vana. Mystery Machine zaprojektowany przez YasidDESIGN wygląda równie strasznie, co potwory, które Scooby ściga. Lakier jest obdrapany, auta ma opony zaczerpnięte z wyścigówki NASCAR, wzmocnione zderzaki, wielki napis "SpeedHunters" na przedniej szybie, a grill straszy metalowymi kłami. Tym razem bazą dla wizji Mystery Machine był Ford Transit.

Co myślicie o takim vanie Scooby'ego? Jeżeli spodobał Wam się projekt YasidDESIGN to polecamy ich oficjalną stronę , gdzie znajdziecie masę podobnych wizualizacji.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowe Renault Espace | Polska oferta

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.