Infiniti | Chcesz przejechać się bolidem F1?

Infiniti wie jak robić wokół siebie zamieszanie. W Wielkiej Brytanii jeden szczęśliwiec, osoba, która weźmie udział w jeździe testowej Infiniti będzie miała szansę pojeździć bolidem Formuły 1

Salon Genewa 2015 | Infiniti QX30 Concept | Czas na crossovera

Niestety konkurs, o którym mowa dotyczy tylko brytyjskiego oddziału Infiniti. W Polsce musimy obejść się smakiem. Jest Anglikom czego zazdrościć!

W ramach promocyjnej akcji Ultimate Test Drive każdy kto odwiedzi salon Infiniti i umówi się na jazdę próbną którymś z samochodów marki weźmie udział w losowaniu. Główną nagrodą będzie spotkanie z kierowcą zespołu Red Bull, Daniiłem Kwiatem (ostatnio drugie miejsce w GP Węgier) i samodzielna przejażdżka bolidem F1.

Oczywiście Infiniti nie wsadzi do bolidu byle kogo. Zostanie wylosowana dwudziestkapiątka finalistów, którzy pojadą z zespołem do Rockingham Motor Speedway, gdzie zostaną poddani serii testów. Każdy z finalistów będzie mógł sprawdzić się na torze pod okiem specjalistów. Najlepszy na parę dni stanie się częścią zespołu Infiniti Red Bull Racing i będzie miał okazję przejechać się bolidem podczas testów w Abu Zabi.

ZOBACZ TAKŻE:

Infiniti Q50S Hybrid AWD | Test | Podgryźć Niemców

Więcej o: