Gazebox | Garaż XXI wieku

Wszyscy, którzy szukają ciekawego garażu powinni zainteresować się ofertą firmy Gazebox. Włosi opracowali "nową koncepcję garażu" - garaż i altanę w jednym. Gazebox nie zajmuje wiele miejsca, jest funkcjonalny i świetnie wygląda

Mazda MX-5 | Ceny w Polsce | Bezkonkurencyjna

Garaże Gazebox to zupełnie nowy i rewolucyjny system składanego dachu. Opatentowana przez Włochów z firmy Gazebox konstrukcja może być używana jako garaż albo ogrodowa altana. Na postawienie Gazeboxa nie potrzebujemy żadnych pozwoleń, instalacja jest bardzo prosta, a garaż nie zajmuje dużo miejsca.

Gazebox składa się z poliwęglanowych paneli, które ochronią nasz samochód nie tylko przed śniegiem i deszczem, ale też słońcem, gradem, nadmiernym nagrzaniem, ptakami oraz zwierzętami. Jeżeli nie chcemy, by panele były przezroczyste, a wszyscy widzieli nasze auto możemy je zamówić w dowolnym kolorze i wzorze (na materiałach promocyjnych Włosi chwalą się nawet malowaniem moro).

Producent przygotował swoje garaże w trzech rozmiarach - S, M oraz L. W największym bez problemu zmieści się duży SUV pokroju Range Rovera. Można też zamówić Gazeboxa w wersji na dwa samochody. Jak działa ten innowacyjny garaż najlepiej pokaże przygotowany przez twórców filmik:

Zobacz wideo

Jeżeli pomysł Włochów na przydomowy garaż Was zainteresował, to serdecznie zapraszamy na ich oficjalną polską stronę . Producent chwali się "konkurencyjną ceną", ale niestety nie podano żadnych szczegółowych informacji.

ZOBACZ TAKŻE:

Alfa Romeo Giulia już oficjalnie

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.