Mini | Kawa w motoryzacyjnym stylu

Kochasz samochody i nie wyobrażasz sobie dnia bez filiżanki dobrej kawy? Mini przygotowało ekspres do kawy w dobrze znanym dla siebie stylu. Oto Nescafe Dolce Gusto GENIO 2 MINI. Obowiązkowy element kuchni moto i Mini maniaków

Mini John Cooper Works | Atletyczny maluch

Dla niektórych kawa to obowiązkowy punkt poranka lub po prostu krótki czas dla siebie. W trakcie intensywnego dnia pozwala na chwilę zapomnieć o wszystkim i odprężyć się. Ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto GENIO 2 MINI jest według producenta jak auto marki Mini. Kompaktowe, ale o dużej mocy i sporych możliwościach. Połączenie doświadczenia marki KRUPS i wiedzy kawowych ekspertów marki NESCAFÉ sprawiło, że powstał produkt dzięki któremu, możesz we własnym domu delektować się świetną kawą.

Ekspres pomimo niewielkich rozmiarów wytwarza ciśnienie aż 15 barów co pozwala uzyskać efekt wspaniałej, doskonale zaparzonej kawy. W zależności od tego, na co masz ochotę, za pomocą nowego ekspresu można przygotować całą gamę ciepłych lub zimnych kaw i napojów: od intensywnego Espresso, przez delikatne Latte Macchiato, po rozgrzewającą czekoladę czy orzeźwiający, zimny napój herbaciany. To zasługa specjalnych kapsułek, skrywających 100% naturalnej, mielonej kawy, które gwarantują idealną świeżość oraz pełnię smaku i aromatu.

Sprawdź ceny używanych Mini

Aby wykorzystać w pełni czas wakacji (urlopy, wycieczki weekendowe, wypady za miasto czy po prostu jazdę po zatłoczonych ulicach), warto ruszyć w drogę z pyszną kawą! Tutaj świetnie sprawdzą się kubki termiczne dostępne wraz z ekspresem GENIO 2 MINI. Dzięki nim każda podróż będzie jeszcze bardziej przyjemna. Sami chętnie korzystalibyśmy w redakcji z takiego ekspresu!

ZOBACZ TAKŻE:

MINI Hatch Cooper S | Pierwsza jazda | Nadal oryginalny

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.