Mercedes C450 AMG | Zmień go w półtorej godziny

Mercedes-AMG C63 to dla niektórych klientów zbyt brutalne auto, dlatego producent stworzył wersję C450 AMG. Teraz można ją uzbroić w kilka ciekawych akcesoriów

Wideo | Mercedes -AMG | Nadjeżdża coś szybkiego

Do wyboru jest pięć nowych elementów i zestaw naklejek. Dzięki nim w serwisie Mercedesa w półtorej godziny możemy nieco poprawić sportowy wizerunek niemieckiego sedana. Główne elementy zestawu, które można nabyć także pojedynczo, to przednia lotka montowana pod zderzakiem (koszt 560 ?), dodatkowe listwy progów (koszt 790 ?), tylny dyfuzor montowany między końcówkami układu wydechowego (koszt 560 ?), tylna lotka (350 ?) oraz lotki wylotów powietrza w zderzaku (220 ?). Ponadto za 200 ? możemy okleić nasze auto naklejkami.

Używany Mercedes klasy C - oferty z Polski

Zestaw można zamontować tylko do modelu C450 AMG Sport 4MATIC i innych wersji wyposażonych w pakiet AMG Line. Na razie możliwe jest to wyłącznie w wersji sedan, ale już niedługo Mercedes przygotuje także zestaw dla wersji kombi. Wszystkie elementy zestawu wykończono w połyskującej czerni. Pełna oferta akcesoriów będzie już niedługo dostępna u polskich dilerów marki.

ZOBACZ TAKŻE:

Mercedes-AMG C 63 S | Pierwsza jazda | Godny następca

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.