Aston Martin DB10 | Aston w zwiastunie nowego filmu o agencie 007

Prawdziwą furorę w Internecie robi najnowszy zwiastun filmu z Jamesem Bondem "Spectre". Oprócz Daniela Craiga jedną z głównych ról odgrywa w nim spektakularny Aston Martin DB10

Aston Martin Lagonda | Tylko dla szejków

Piękny DB10 powstał specjalnie z myślą o przygodach słynnego brytyjskiego agenta 007. W filmie "Spectre" głównym samochodowym partnerem Jamesa Bonda będzie właśnie ten Aston. Na potrzeby filmu powstało 10 sztuk DB10. Aston zapowiada, że nie jest to kompletnie oderwane od rzeczywistości i stworzone tylko na potrzeby filmu superauto. Znakomicie prezentujący się DB10 ma wyznaczyć drogę dla produkcyjnych Astonów - bardzo prawdopodobne, że w przyszłości właśnie tak będą wyglądać nowe generacje modeli marki.

Teraz twórcy filmu wypuścili do sieci zwiastun zbliżającego się wielkimi krokami nowego filmu o Bondzie. Aż kipi on od akcji, emocjonujących pościgów, pięknych kobiet, a wiele ujęć poświęcono właśnie Astonowi. Zapraszamy do zapoznania się z tym świetnym zwiastunem:

 

W Polsce na nowy film o Bondzie, gdzie główne role zagrają Daniel Craig, Monica Bellucci, Christoph Waltz i oczywiście Aston Martin DB10, przyjdzie nam poczekać do 6 listopada. Premiera światowa ponad półtora tygodnia wcześniej - 26.10.2015 r. Czekamy z niecierpliwością!

ZOBACZ TAKŻE:

50 maszyn na półwiecze Bonda

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.