Lamborghini jak Hot Wheels. Zmienia kolor pod wpływem...

Mówi się, że mężczyzna nigdy nie dorasta, tylko z biegiem lat stać go na coraz droższe zabawki. Artysta-grafficiarz Rene Turrek zdaje się to potwierdzać. Zmieniające kolory samochodziki Hot Wheels zamienił na prawdziwe Lamborghini

100 milionów euro dla Lamborghini od włoskiego rządu

Samochody zmieniające kolor pod wpływem wody, ciepłej lub zimnej, kojarzą się raczej z małymi zabawkowymi samochodzikami, popularnymi Hot Wheelsami. Jednak pewien grafficiarz z Niemiec postanowił przenieść ten pomysł na prawdziwe auto, a za płótno posłużyło mu... Lamborghini Gallardo. Artysta starannie wymalował na całym Lambo amerykańską flagę, a na masce superbohatera Kapitana Amerykę. W normalnych warunkach Gallardo nie wyróżnia się niczym specjalnym. Dopiero kiedy fioletowe Lamborghini nagrzeje się pod wpływem promieni słonecznych lub zostanie oblane ciepłą wodą ujawnia swoje prawdziwe oblicze.

 

To nie pierwszy taki projekt Rene Turreka. Wcześniej w Internecie furorę robiło niebieskie BMW X6, które oblane ciepłą wodą odsłaniało... Hulka. Beemka z wielkim komiksowym, umięśnionym superbohaterem na masce biła rekordy popularności m.in. na 9GAG'u, czyli "takim amerykańskim kwejku". Czekamy co znowu zdolny grafficiarz wymyśli.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Lamborghini Huracan LP 610-4 | Test | Warto mieć marzenia

Więcej o:
Copyright © Agora SA