Robert Lewandowski i kierowcy ryczą dla życia. Zarycz i Ty!

Robert Lewandowski wsparł akcję społeczną ?Zarycz dla życia?. W sieci pojawił się filmik w którym piłkarz naśladuje ryk silnika bolidu F1 i zachęca do przyłączenia się do akcji

W swoim filmie Robert nominował Marcina Gortata, Wojciecha Szczęsnego i Andrzeja Wronę. Teraz to oni będą musieli "zaryczeć dla życia".

 

"Zarycz dla życia" to pierwsza polska edycja międzynarodowego projektu "Roar for Life". Celem akcji jest kreowanie pozytywnych zachowań związanych z prowadzeniem samochodu i zwrócenie uwagi na poważny problem społeczny jakim jest prowadzenie samochodu po alkoholu. Program ma za zadanie wpłynąć na postawy młodych ludzi tak, aby zanim wsiądą za kierownicę podjęli odpowiedzialną decyzję.

Robert Lewandowski - kupił Ferrari, teraz uczy się jak szybko i pewnie jeździć

Kierowcy Williams Martini Racing Team - Felippe Massa, Valteri Bottas, Susie Wolff  oraz Stig (Ben Collins) w tym roku rzucili wyzwanie Europie Wschodniej. Zadanie przed którym stanęliśmy to zebranie 150 tysięcy ryków imitujących ryk silnika F1. Wszystko po to by zwrócić uwagę na bezpieczne prowadzenie samochodu. Na ich zebranie jest tylko 100 dni!

Finał tegorocznej edycji w Polsce odbędzie się 17 października podczas Europejskiej Nocy Bez Wypadków. Potem równowartość 120 tys. dolarów w lokalnych walutach zostanie przekazana fundacjom wspierającym świadomość odpowiedzialnej jazdy samochodem. W Polsce aż 150 tys. złotych trafi do Fundacji Kierowca Bezpieczny.

Jak dołączyć do akcji "Zarycz dla życia"?

1. Nagraj film ze swoim udziałem, w którym ryczysz jak samochód wyścigowy

2. Wrzuć film na Instagram/Facebooka/Twittera/VK albo prześlij go za pomocą strony www.zaryczdlazycia.pl

3. Dodaj hashtag #ZARYCZDLAZYCIA i nominuj 3 znajomych.

ZOBACZ TAKŻE:

Volkswagen Beetle 2.0 TSI | Test | Retro sportowiec

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.