Nowa Skoda Superb Combi | Galeria zdjęć

Po wprowadzeniu do sprzedaży nowej generacji Superba w wersji liftback, przyszła pora na bardziej szczegółowe poznanie wariantu kombi. Zobaczcie jak prezentuje się flagowa Skoda w jeszcze praktyczniejszym, rodzinnym wydaniu

Skoda Superb | Ceny w Polsce

Trzeba przyznać, że nowy Superb wygląda znacznie lepiej niż do tej pory. Ponadto oferuje jeszcze więcej przestrzeni. Za dużą i wysoko otwierającą się pokrywą, znajdziemy największy i najbardziej praktyczny bagażnik w klasie - od 660 do 1 950 litrów pojemności.

Skoda Superb - sprawdź ogłoszenia

Opcjonalnie tak dużą przestrzeń można podzielić ruchomą przegrodą i dostosować do aktualnych potrzeb. Również przewóz długich przedmiotów nie będzie stanowił problemu - po złożeniu oparcia fotela pasażera w aucie zmieścimy przedmioty o długości do 3,1 m.

Tak jak w liftbacku, pakowanie może ułatwiać system bezkluczykowy z bezdotykowym otwieraniem klapy bagażnika. Wystarczy mieć kluczyk w kieszeni i wykonać odpowiedni ruch stopą pod tylnym zderzakiem, a klapa otworzy się sama.

>> Przejdź do galerii <<

Skoda Superb Combi będzie mieć swój publiczny debiut we wrześniu podczas 66. salonu samochodowego we Frankfurcie nad Menem. W tym samym miesiącu model trafi także do polskich dealerów marki.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowa Skoda Superb | Pierwsza jazda | Do trzech razy sztuka?

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.