Gran Turismo Expo | Ferrari 488 GTB | Polska premiera

Już 2 lipca czeka nas wyjątkowa premiera. Ferrari 488 GTB po raz pierwszy zawita do Polski przy okazji targów Gran Turismo Expo

Ferrari 488 GTB | Turbometamorfoza

Gran Turismo Expo to całkowita nowość. Targi samochodów luksusowych i ekskluzywnych marek towarzyszących odbędą się w Polsce po raz pierwszy. Zagoszczą na Torze Poznań w trakcie trwania Gran Turismo Polonia.

Wszelkie informacje dotyczące wystawców owiane były dotąd tajemnicą. Na dwa dni przed rozpoczęciem targów organizator zdradził pierwsze szczegóły. Okazuje się, że nie będzie to jedynie wystawa wyjątkowo drogich aut. Odwiedzający mogą liczyć także na wielką polską premierę.

Ferrari 488 GTB można było dotąd oglądać na żywo jedynie podczas salonu samochodowego w Genewie. Choćby z tego powodu pokaz tego auta, która odbędzie się podczas Gran Turismo Expo, będzie tak wyjątkowy.

Samochód przyjechał do Polski w poniedziałek. Bardzo zależało nam aby pokazać go w Polsce już w lipcu podczas Gran Turismo Expo - mówi Karolina Szulęcka, Marketing Manager Ferrari Katowice

Fanom motoryzacji nie trzeba przedstawiać tego samochodu. Następca modelu 458 Italia to pierwsze auto z Maranello "popularnej" serii, wyposażone w silnik z turbodoładowaniem, wcześniej spotykanym w topowych modelach, jak 288 GTO, czy F40. Auto rozpędza się do pierwszej setki w 3 sekundy, a jego maksymalna prędkość wynosi 330 km/h.

Każdy, kto chciałby na własne oczy zobaczyć niezwykle smukłe Ferrari 488 GTB, musi się spieszyć, ponieważ pula biletów na imprezę już się prawie wyczerpała. Ostatnie wejściówki będą w sprzedaży do piątku na stronie granturismoexpo . Biletów nie będzie można kupić na miejscu.

ZOBACZ TAKŻE:

Wsiądź do Ferrari F430 Scuderia i poczuj Gran Turismo Polonia na własnej skórze!

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.