Marcin Gortat w Porsche Panamera GTS

Po zakończonym sezonie NBA nasz najlepszy koszykarz na jakiś czas wraca do Polski. 25 czerwca w Porsche Centrum Warszawa odbierze swój nowy samochód - Panamerę GTS

dAdam Małysz zostaje ambasadorem marki Mini

Model ten w wydaniu GTS napędzany jest 4,8-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 440 KM i maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 520 Nm. Jego maksymalna prędkość wynosi 288 km/h, a przyspieszenie od 0 do 100 km/h w trybie Sport+ trwa jedynie 4,4 sekundy.

"Panamera to mój ulubiony model Porsche. Łączy w sobie zarówno elegancję jak i sportową naturę - szczególnie w wydaniu GTS. Możliwość prowadzenia Porsche jest spełnieniem moich marzeń. Zasiadając za kierownicą maszyny, która ma takie osiągi czuję emocje porównywalne z tymi, które towarzyszą mi na parkiecie. Bycie ambasadorem marki Porsche to niemałe wyzwanie, ale daje mi motywację do dalszej pracy na co dzień" - uzasadnił wybór Marcin Gortat, center Washington Wizards, jedyny Polak w NBA.

Porsche Panamera z drugiej ręki - ogłoszenia

Dodatkowo samochód został wyposażony w wyczynowe hamulce kompozytowo-ceramiczne oraz adaptacyjny tempomat z Porsche Active Safe. Podróż umili również najwyższej klasy nagłośnienie Burmester? High-End Surround Sound. Z zewnątrz nowe Porsche Marcina Gortata wyróżniają czarne reflektory LED-owe z systemem inteligentnego oświetlenia.

"Porsche Panamera GTS idealnie pasuje do Marcina Gortata - zdecydowanie dominuje na drodze niczym Polish Hammer na tablicy rywali. To Porsche, które jak żadne inny łączy w sobie sportowy charakter oraz elegancję i pożądanie. Jesteśmy przekonani, że model z rodziny Gran Turismo Sport przyniesie naszemu utalentowanemu ambasadorowi mnóstwo satysfakcji i dostarczy niezapomnianych emocji" - komentuje Marek Sworowski, Marketing & PR Manager Porsche Polska.

Marcin Gortat, zawodnik Washington Wizards, jest ambasadorem marki Porsche w Polsce od 2013 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Porsche Panamera S E-Hybrid | Test | Biały niedźwiedź

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.