Wielkimi krokami zbliża się dziesiąta edycja Auto Moto Show

Impreza odbędzie się tradycyjnie w obiekcie EXPOSILESIA, 13-go i 14-go czerwca. Już dziś możemy z satysfakcją poinformować, że będzie to Auto Moto Show z prawdziwego zdarzenia

Po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć wielką dumę całej rodziny VOLVO, długo oczekiwany model XC90. Renault zaprezentuje premierowe Kadjara i Espace, a także całą gamę samochodów modyfikowanych. Toyota pochwali się między innymi nowym Avensisem i dużą grupą samochodów hybrydowych. Ssang Yong zaprezentuje wchodzący właśnie na rynek, przełomowy model Tivioli. Bardzo ważną premierą będzie pokazane po raz pierwszy Audi Q7, a także trójka w wersji RS.

Kilka ciekawych modeli zapowiada GM. Zobaczymy premierowego Opla Karla, będzie Astra OPC i Opel Adam w wersji ROCKS.

Mazda zaprezentuje: Mazdę 6, Mazdę CX-5 po liftingu i nową Mazdę 2 a wszystko w otoczeniu mini galerii fotograficznej( Mazda w różnych ujęciach) Zdjęcia będą licytowane, a wszystko na cel charytatywny.

Dla miłośników topowych modeli nie zabraknie: Ferrari, Lamborghini czy MacLarena. Będzie duża rodzina BMW i pukające do grupy premium nowe Sorento. Mercedes zaprezentuje między innymi piękne GT w wersji AMG a Ford nowe Mondeo i Focusa.

Ważną premierą będzie nowy Fiat 500X i Citroeny w nowych cenach.

Ciekawych samochodów będzie znacznie więcej, ale trudno wymienić wszystkich, blisko stu wystawców, do tego pokazy driftu i stuntu na motocyklu i na quadzie oraz zawody car audio. Będzie też co nieco off-road-u z możliwością przejażdżki po ciężkim terenie, taksówka jeżdżąca na dwóch kołach i przewożąca w ten sposób pasażerów czy szkoła bezpiecznej jazdy na specjalnej płycie poślizgowej. Najmłodszych zainteresują zapewne modele samochodów i to te kolekcjonerskie i te zdalnie sterowane. Każdy kto przewozi dziecko w samochodzie powinien zgłosić się do Inspekcji Fotelików i sprawdzić, czy jego fotelik jest prawidłowo zamocowany i eksploatowany. A ci, którzy chcieliby wygrać przejażdżkę za kierownicą Lamborghini lub Ferrari powinni wziąć udział w konkursie sprawnościowym dla wszystkich.

Nie zabraknie również motocyklistów. Na Auto Moto Show przyjadą w paradzie około 200 maszyn.

Oczywiście na targach pojawią się znani kierowcy rajdowi i wyścigowi. Maciek Dreszer pokaże kilka swoich wyścigowych samochodów i wystawę: SPORT - TAK; WOJNA -NIE.

Leszek Kuzaj opowie o swojej karierze rajdowej i nowej pasji.

Na pewno warto już dziś zasygnalizować jeszcze jedno ważne wydarzenie. Jak nas poinformował Rafał Pietrzak, szef VIP GWARANT SERWIS, podczas salonu w Sosnowcu - EXPOSILESIA, najlepsze komisy z Zagłębia i Śląska zaprezentują całą gamę sprawdzonych samochodów używanych, które będę podczas targów sprzedawane z roczną bezpłatną gwarancją!!!!

Jak zwykle targom towarzyszyć będą piękne dziewczyny, a na koniec, w niedzielę ok 16 00 finał wyborów Miss Auto Moto Show.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.